Ukrayna Nakliye 2023

Ukrayna Nakliye

Ukrayna Nakliye

Ukrayna nakliye hizmetleri ile firmamız, Ukrayna ile Türkiye arasındaki ithalat ihracat hizmetlerinde titiz çalışmalar yürütür. Ukrayna’nın Türkiye’ye coğrafî yakınlığı, ticareti geliştirici ve kolaylaştırıcı bir etkiye sahiptir. İki ülke arasındaki gümrük işbirliği hem de serbest ticaret anlaşmaları şirketlerin ithalat ve ihracat faaliyetlerini arttırır. Aynı zamanda Türkiye ile Avrupa arasında transit yollar hem Türkiye’nin Avrupa pazarına erişimini ve ticaret hacmini arttırır hem de Avrupa’nın Türkiye’ye yönelik ticaretini kolaylaştırır.

Firmamız, yıllardır sektörde edindiği tecrübelerle nakliye hizmetlerinin zamanında ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için büyük bir özenle çalışır. Profesyonel ekibimiz, lojistik hizmetlerinin her aşamasını takip ederek bütün süreci dikkatle yönetir. Nakliye hizmetlerindeki kaliteli çalışmalarımız, firmaların da işlerini büyütmesi için kritik öneme sahiptir. Dağıtımdaki ve teslimattaki özenli hizmetimiz, tedarik zincirinin de zamanında ve kaliteli şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Ukrayna Nakliye Fiyatları

İSTANBUL- LVİV000 67
İSTANBUL – KİEV000 98
İSTANBUL – ODESSA000 99
İSTANBUL – PODİLSKİ000 54

Ukrayna nakliye fiyatları belirlenirken çeşitli faktörler etkili olur. Firmamız, müşteri memnuniyetini önceler. Bu minvalde de hizmet misyonunu belirler. Uygun fiyatlarla müşterilerine kolaylık sağlar. Müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları hizmet verdikleri sektöre göre farklılık gösterir. Ekibimiz her müşterimiz için ayrı bir lojistik plan hazırlar. Her müşteri için hazırlanan planlar maliyetleri de etkiler. Bu etkileri şöyle sıralayabiliriz:

 • Taşınacak olan malzemenin mesafesi hem yakıt hem zaman hem de iş gücü için önemli bir faktördür.
 • Taşınacak malzemenin özellikleri ve bu özelliklere göre kullanılacak olan aracın ekipmanı hesaplamalara dâhil edilir.
 • Hangi nakliye türü ile taşıma yapılacağı, maliyeti değiştirir.
 • Gümrük vergileri, harçlar, sınır işlemleri maliyetleri belirleyicidir.
 • Yakıt fiyatlarıyla doğru orantılı olarak etki görülür.

Parsiyel Nakliye

Ukrayna parsiyel nakliye alanında da hizmet veren firmamız, tecrübesiyle firmalara avantajlı ulaşım sağlar. Özellikle küçük şirketlerin, orta büyüklükteki firmaların bir aracı dolduramayacak kadar küçük hacimli yüklerinin taşınması, parsiyel nakliyedir. Bir araç kiralamak yerine bir araca farklı şirketlerin yüklerinin yerleştirilmesi ile maliyet düşer. Lojistik hizmetler de kolaylaşır.

Yük taşımacılığı yapan aracılar, e-ticaret yapan şirketler, orta ölçekli işletmeler, fuar ve etkinlik organizasyonları yapan firmalar parsiyel nakliyeyi kullanmayı tercih eder. Birçok firmanın yüklerinin bileştirilerek tek bir araçta taşınması titiz bir çalışma gerektirir. Uzman ekibimiz, lojistik süreçlerini iyi planlayarak sorunsuz bir nakliye hizmeti verir.

Geniş araç filomuz, aynı türdeki farklı şirketlere ait yüklerin sırayla ve ağırlıklarına, boyutlarına göre yerleştirilmesini gerektirir. Ekibimiz her detayla ilgilenerek memnun kalacağınız bir taşımacılık gerçekleştirir.

Frigo Nakliye

Ukrayna frigo nakliye ile hizmet vererek pek çok sektördeki firmanın malzeme kalitesini korumasına yardımcı oluyoruz. Taze meyve, sebze, et, süt ve deniz ürünleri gibi sıcaklıktan etkilenerek tazeliğini kaybeden ürünleri muhafaza ederek taşımak önemlidir. Bu sebeple gıda üreticileri, toptancılar ve restoran sahipleri bu nakliye hizmetine ihtiyaç duyar.

Özellikle ilaç ve sağlık sektöründeki malzemelerin taşınması belirli sıcaklık aralığında olmalıdır. Aşıların, biyomedikal ürünlerin bu yöntemle taşınarak güvenliği sağlanır. Raf ömrü zarar görmeden taşınır.

Belirli bir sıcaklık aralığında taşınması gereken her ürün için frigo nakliye yaparak malzemelerin tazeliğini koruyor, raf ömrünün uzun olmasına katkıda bulunuyoruz. Araç takip sistemiyle araçların ve yüklerin durumunu her an kontrol edebiliyoruz. Isı kontrolü yaparak herhangi bir sorun yaşanmasına izin vermiyoruz.

Ağır Taşımacılık

Ukrayna ağır taşımacılık konusunda hizmet veren ekibimiz, diğer nakliye türlerinde olduğu gibi bu alanda da yüksek standartlarda çalışmalar yürütür. Büyük ölçekli ve ağır yüklerin taşınması için ağır taşımacılık hizmetlerine ihtiyaç vardır. Çünkü bunlar, standart nakliye araçlarıyla taşınması mümkün olmayan yüklerdir:

 • Büyük makine parçaları
 • İnşaat ekipmanı
 • Ağır sanayi malzemeleri
 • Demiryolu vagonları
 • Gemi gövdeleri.

Sıraladığımız yüklerin ve benzerlerinin taşınması özel araçlarla gerçekleştirilir. Ayrıca bu araçların donanımı kadar araçları kullanan şoförlerin de bu alanda tecrübeli olması da önemlidir. Ağır taşımacılık hem iyi bir lojistik planlama hem de ihtiyaca yönelik çözümler gerektirir. Ekibimiz bütün süreçleri en detaylı şekilde planlayarak en iyi hizmeti verir.

Proje Taşımacılık

Ukrayna proje taşımacılık ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmet veriyoruz. Özel tedbirlere ihtiyaç duyulduğunda, standartların ötesinde, özel araçlarla nakliye yapılması gereken durumlarda müşterilerimize en iyi desteği sunuyoruz. Hangi sektörler proje taşımacılığına ihtiyaç duyar?

 • Büyük inşaat projelerinde proje tamamlanana kadar ihtiyaç duyulan araçlar taşınır.
 • Enerji sektörü için gereken büyük ve ağır ekipmanın taşınması içindir.
 • Sanayi tesislerinin geliştirilmesi, fabrika ekipmanının tedarikinde kullanılır.
 • Maden sahaları için gereken ekipmanın taşınması sağlanır.

Bir projenin teslim edilene kadar ihtiyacı olan malzemelerin taşınması, proje taşımacılığı seçeneği iledir. Özel stratejilerin gerektiği, taleplere göre şekillenen bu taşımacılık hizmetinde en büyük faktör, tecrübeli ekibimizin bütün ayrıntıları dikkatle takip etmesidir.

Nakliye Güzergahı

Ukrayna nakliye güzergahı açısından geniş bir ağa sahiptir. Hem karayolu hem de demiryolu uluslararası nakliye için son derece iyi ve kaliteli olanaklar sunar. Ukrayna’da hem karayolu hem de demiryolu taşımacılığı gelişmiş bir lojistik altyapıya sahiptir.

ukrayna nakliye

Ukrayna’nın stratejik konumu, Avrupa’nın diğer bölgeleriyle ve Doğu Avrupa ülkeleriyle kolay erişim sağlamasına olanak tanır. Bu nedenle, karayolu taşımacılığı oldukça yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Sıklıkla Romanya ve Bulgaristan üzerinden geçen E87 ve E79 karayolları kullanılmaktadır. Bu güzergah, Ukrayna’nın batı sınırlarından başlayarak Romanya üzerinden Bulgaristan’a ve ardından Türkiye’ye geçiş sağlar.

Ağır yükler için ve konteyner taşımacılığında tercih edilen yöntem ise demiryoludur. Ukrayna, Avrupa’nın batısından Rusya’ya ve Orta Asya’ya uzanan ana demiryolu hatları üzerinde yer alır. Demiryolu güzergahını tarif edecek olursak Romanya, Bulgaristan ve Sırbistan üzerinden geçen İstanbul’dan Bükreş’e giden bir hat üzerinden gerçekleşir.

Nakliye Transit Süreci

Ukrayna nakliye transit süreci firmalar için ticarette önemli bir rol oynar. Çünkü zamanı ve maliyeti etkilediği için bu durum ticaret akışına da yansır. Transit nakliye sayesinde ticaret yapan firmalar, hedef ülke veya pazarlara daha kolay erişim sağlar. Ukrayna’daki transit süreci, yükün ithalat veya ihracat amacıyla Ukrayna’ya giriş yapmadan başka bir ülkeye yönlendirilmesini içerir.

Ekibimiz transit taşıma işlemlerinde de profesyonel hizmet verir. Bu alanda da farklı hazırlıkların yapılması, transit planının oluşturulması gerekir. Müşterilerimizin ihtiyacına göre taşınan yüke ve miktara göre hedef ülkenin konumu doğrultusunda en uygun transit güzergahı belirlenir. İlgili evraklar eksiksiz şekilde hazırlanır. Gümrük işlemleri seçilen taşıma seçeneğine göre ayarlanır.

Şoföründen teknik elemanına, saha içinde ve kurumsal alanda hizmet veren bütün personelimiz, bütün nakliye süreçlerini titizlikle ve özenle yürütür.

HİZMETLERİMİZ