Konteyner Nakliyat

Osmaniye Konteyner Nakliye

Konteyner Nakliyat Lojistik sektöründe varlığını uzun zamandır sürdürmeye devam eden firmamız Yurt içi ve Uluslararası konteyner nakliye çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Firmamız liman şehirlerimiz başta olmak üzere birçok ilimizde bulunan şube ofisleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Osmaniye konteyner nakliye çalışmalarımız özellikle Mersin ve İskenderun limanları ile Osmaniye arası yapıldığı gibi yurt dışına ihraç edilen yüklerin bulunduğu her türlü konteynerin taşınması işlemlerini de gerçekleştirebilmekteyiz.

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere yurt dışından Osmaniye’ye ithal edilen tüm yük gruplanın konteyner yolu ile taşınmasında kullandığımız limanlarımıza gelen konteynerlerin iç nakliye ile Osmaniye’li ithalatçılarımızın adreslerine taşınmasını konteyner kilitleri mevcut bulunan açık dorseli yüksek modelli tırlarımız ile sağlamaktayız.

Konteyner içerisinde veya üzerinde taşınabilen her türlü yük sınıfına uygun yeterlilik ve kapasite de bulunan araçlarımız genellikle yüksek modelli tırlardan oluşmaktadır. 40’lık ve 20’lik konteynerler ile birlikte yanları ve üst kısımları açık bulunan flat rock ve open top şeklinde adlandırılan konteynerlerin nakliyesini de yapabilecek donanıma ve bilgiye sahip bulunmaktayız.

Limanlarımızda taşımaya hazır bulunan ithalat yükleri ve ihracat kapsamında Osmaniye’de bulunan kuru yüklerin konteyner ile nakliyesinin yanı sıra kantar işlemleri ve gümrükleme hizmetlerimizde mevcuttur. Konteyner taşımacılığı diğer taşıma şekillerine göre daha yoğun yapılmakta olduğundan, ihracatçı ve ithalatçı firmaların üzerinde özellikle durdukları konuların başında maliyet gelmektedir. Bu nedenle konteyner taşıma fiyatları ihracatçı açısından büyük önem arz etmektedir. Firmamız bu hassas konu üzerinde olabildiğince titizlik göstermekte, taşıma fiyatlarını olabilecek minimum seviyelerde tutmaktadır.