Ağır Yük Taşımacılığı 2024

Osmaniye ağır yük taşımacılığı

Ağır Yük Taşımacılığı Ağır sanayi üretim bölgelerimiz arasında yer alan Osmaniye ilimizde son yıllarda bir çok yerli ve yabancı firmanın önemli oranda yaptığı girişimleri neticesinde önemli miktarda üretim yapılmaya başlanmış, talepler doğrultusunda her geçen gün üretim kapasitesini büyütüp geliştirmiştir. Osmaniye’li sanayicilerimiz üretmiş oldukları ağır sanayi yüklerinin yurt içine ve yurt dışına nakliyesi konusunda kapsamlı ağır nakliye hizmeti sunan firmamız gelen tüm taleplere en kısa sürede olumlu yanıtlar verebilmektedir.

Firmamız araç filosu bünyesine almış olduğu ağır nakliyat lowbed araçları katarak  hizmet ağını genişletmiştir. Osmaniye ağır nakliyat yüklerinin yurdumuzun tüm bölgelerine sevk edilmesi işlemlerini her ebat ve ağırlıkta detayları bulunan gabari dışı yüklerin taşınmasına uygun tarzda uzamalı ve havuzlu lowbed araçları ile gerçekleştiren firmamız, gerçekleştirmekte olduğu tüm taşımaları karayolu izin belgesi dahilinde escort araçlar öncülüğünde ve sigortalı olarak taşımaktadır.

Osmaniye şehrimizde üretimi yapılmakta olan her türlü ağır nakliyat yükünün yurt içinde taşınmasını tüm gereklilikleri ile gerçekleştiren firmamız lojistik faaliyetlerini Türkiye’nin bir çok kritik şehrinde bulunan irtibat ofisleri ile bağlantılı olarak sistemli bir şekilde yürütmekte, taşınması planlanan her türlü çıkıntılı, taşmalı gabari dışı ağır nakliye yükünün yükleme adreslerinden teslim adreslerine  ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Osmaniye ağır nakliyat konusunda bir hayli tecrübeye sahip bulunan firmalardan biri konumuna gelmiş olan kuruluşumuz bilgi merkezimize gelen tüm taleplere anında yanıt verebilecek yeterliliğe ve donanıma sahip bulunmaktadır. Lowbed tarzı araçlarla taşınabilen yüklerin başında gelen iş makinaları, paletli ve lastikli her marka ve modelde ekskavatörler, boru hatları ekipmanları, beton santralleri, gemi ve yat gibi daha bir çok ürünün nakliyesini yapmakta olan firmamız uluslararası karayolları yük taşıma yönetmeliğine uygun hareket etmek kaydı ile kamu kurum ve kuruluşları dahil olmak üzere tüm firmaların gabari dışı ağır nakliyat yüklerini başarılı bir şekilde taşımaktadır.

Uluslararası ve Yurt içi ağır nakliyat kapsamında taşınabilir her türlü yük grubunun nakliyesini en uygun taşıma fiyatları ile gerçekleştiren firmamız azami ağırlık ve ebatlarda bulunan tüm yükleri taşıyabilecek kapasitede lowbed araçlara sahip bulunmaktadır. Osmaniye ağır nakliye yüklerinizin taşınmasına dair  her türlü anlık bilgiyi günün her saati irtibata geçebileceğiniz firmamızın bilgi işlem merkezinden alabilirsiniz.