Hizmetlerimiz

Osmaniye Nakliye Hizmetleri

Hizmetlerimiz Yurt içi ve uluslararası nakliye hizmetlerine aralıksız devam etmekte olan firmamız Osmaniye Nakliyat, lojistik sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişinden almış olduğu tecrübe ve birikimleriyle taşımacılık alanında kaliteli hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Osmaniye nakliye firmaları genellikle yurt içi odaklı çalışmalar yapmakta olduğundan ihracatçı firmaların taleplerine olumlu yanıt verememektedirler. Bu anlamda firmamız deneyimleri sayesinde hem yurt içi hem uluslararası alanda sorunsuz nakliye hizmetleri sunabilmektedir.

KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

Yurt içinde konteyner taşımacılığı hizmetleri de sunan firmamız Mersin ve İskenderun limanları odaklı ihracat ve ithalat konteyner nakliye çalışmaları yapmaktadır. Osmaniye’den ihracat yükleri ile yurt dışından ithal edilen ürünlerin konteyner ile nakliyesini son derece hassasiyet göstererek gerçekleştiren firmamız her sınıfta konteynerin nakliyesini yapabilmektedir.

AĞIR NAKLİYAT

Osmaniye ağır nakliyat alanında önemli boyutta çalışmalara imza atan kuruluşumuz yurdun dört bir yanına taşınmakta olan gabari dışı ağır nakliyat yüklerinin sağlıklı bir şekilde sevk edilmesi işlemlerini özel dorseleri bulunan lowbed tarzı araçları ile gerçekleştirmektedir. Son derece makul taşıma fiyatları ile ağır nakliye sektöründe boy gösteren firmamız taşımalarının tamamını karayolu izin belgesi dahilinde yapmaktadır.

DEPOLAMA, GÜMRÜK ve ACENTELİK HİZMETLERİ

Firmamız faaliyet alanını oldukça genişleterek depolama, acentelik ve gümrükleme hizmetleri sunmaya da başlamıştır. Yurt içi ve yurt dışında mevcut bulunan depo ve antrepo çalışmalarımız çerçevesinde her türlü gereksinime yeterli oranda karşılık verebilen firmamız, aynı zamanda gümrüklü olarak taşınacak olan her türlü ihracat ve ithalat gümrük işlemlerini yapabilmektedir.