Azerbaycan Nakliye 2023

Azerbaycan Nakliye Hizmetleri

Azerbaycan Nakliye hizmetleri firmamız, sektörümüzde çalışmaya başladığımız ilk günden beri müşterilerimizin bizlerden aldıkları hizmetlerden sonra maksimum beğeni duyması adına çabalamaktayız. Siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri en doğru şekilde yanıtlamak adına sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Ülkeler arası eşya taşıma süreci zorlu bir süreçtir. Bu süreci konforlu bir şekilde geçirmek adına sektörde uzun yıllar çalışarak iddiasını kanıtlamış olan firmamızla çalıştığınızda başarılı bir sonuç alacağınızı bilerek gönül rahatlığıyla bir eşya taşımacılığı deneyimi yaşayacaksınız. Azerbaycan nakliye noktasında sizlere dost elimizi uzatmaktayız.

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Ankara – Bakü03.25 USD
İzmir – Bakü  300.3 USD
İstanbul – Bakü003.1 USD
Adana – Bakü 0.200. USD

Günümüzde sanal platformlar üzerinden en çok araştırılan konulardan birisi de: “Azerbaycan nakliye fiyatları ne kadardır?” sorusudur. Firmalar kendi belirledikleri faktörlere uygun bir şekilde nakliye bedellerini oluşturmaktadır. Azerbaycan’a eşya nakliyelerinde genellikle;

  • Nakliye edilecek ürünlerin ağırlığı, boyutu ve miktarı
  • Nakliye türü
  • Nakliye aracı
  • Taşıma sürecinde kullanılan cihazların teknolojik özellikleri
  • İki ülke arasındaki mesafe farkı
  • Paketlemede kullanılan malzemelerin kalitesi
  • Eşyaların sigortalanıp sigortalanmaması
  • Çalışan personel sayısı faktörlerine göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

Nakliye sürecini takip etme noktasında sunulan hizmetler gibi unsurlar dikkate alınarak firmalar tarafından nakliye ücret politikaları oluşturulmaktadır. Firmamız, uluslararası nakliye çalışmalarında uzun yıllar çalışarak uzmanlaşmış olan güler yüzlü çalışanlarımız ve son teknoloji cihazlarla donatılmış nakliye araçlarımız ile sizlerin Türkiye’den Azerbaycan’a nakliye isteklerini profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir. Azerbaycan taşımacılık hizmetlerimiz cebinize uygun bir şekilde fiyatlandırılmaktadır. Eşyalarınızı taşımadan önce sigortalayarak gereksiz bir şekilde maddi kayıplara uğramanızın önüne geçmekteyiz.

Nakliye Firmaları

Ülkemizde Türkiye’den Azerbaycan’a nakliye hizmetleri sağlayan birçok nakliye firması bulunmaktadır. Azerbaycan nakliye firmaları, müşteri devamlılığını sağlamak adına müşterilerine çeşitli imkanlar sağlamaktadır.

Biz, tüm taşımacılık türlerinde hizmetler veren uzman bir nakliye firması olarak, bugün sektörümüzde kurulan firmaların örnek aldığı firmalar arasında yerimizi aldık. Azerbaycan gerek sosyal şartları gerekse YÖK tarafından tanınan üniversiteleri sebebiyle ülkemizden birçok öğrencinin eğitim almak adına tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. Firmamızın, öğrencilere özel nakliye indirimleri bulunmaktadır.

Ticari iş anlaşmalarında taşınan eşyaların bozulmaması çok önemlidir. Firmamız olarak, -26 dereceye kadar dondurabilir özellikteki soğutucularla donatılmış olan tırlarımızla et, süt gibi gerekli atmosferler sağlanmadığında bozulabilir nitelikteki ürünlerin taşınması noktasında frigo taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Yurtiçi ve Uluslararası Nakliye

Azerbaycan Taşımacılık

Ülkeler arası taşımacılık faaliyetlerinde en çok kullanılan nakliye yöntemi karayolu taşımacılığıdır. İki ülke dışında farklı noktalarda bekleme yapılmadığı için bu nakliyecilik türü daha kısa bir sürede bitirilebilmesi açısından Azerbaycan lojistik çalışmalarında müşterilerin en çok tercih ettiği nakliye türüdür. Azerbaycan yol güzergahı noktasında iki ülke arasındaki en kısa mesafeleri tercih ediyoruz.

Bizlere firmamızın iletişim numaralarını arayarak ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekteyiz. Firmamız karşılıklı güven esasıyla ticari kâr amacı gütmeden hizmetlerini sağlamaktadır. Modern, kaliteli, konforlu ve ekonomik bir nakliye çalışması yapabilme adına aradığınız adres olan firmamız, sizlerin tüm nakliye çalışmalarınızda yanınızda olmaktan gurur duymaktadır.

Azerbaycan Parsiyel

Birbiriyle çok eski devirlerden beri ticari iş anlaşmaları yapan Türkiye ve Azerbaycan arasında birçok firma nakliye hizmetleri noktasında sundukları çözümlerle müşteri sürekliliğini hedeflemektedir. Parsiyel taşımacılık, bir nakliye aracının tamamını doldurmayacak miktardaki eşyaların taşınmasında müşterilere birden fazla müşterinin eşyalarıyla aynı nakliye aracında taşıma hizmetinden faydalanarak maddi kazanç sağlamaları noktasında avantajlar sağlamaktadır.

Azerbaycan parsiyel taşıma hizmetlerinde yapmış olduğumuz üstün performanslı hizmetlerimiz sayesinde sektörümüzün lider bir firması olarak çalışma hayatımıza devam etmekteyiz. Şah Global Lojistik ailesi olarak sizlerin tüm Azerbaycan lojistik hizmetleri için tercih ve tavsiye ettiği firmaların başında gelen bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.

Kaynak :lojistik firmaları